Дуже часто клієнти, які мають фінансову можливість, укладають угоди з декількома адвокатами. При цьому вони  вважають, що чим більше адвокатів захищає їх права та інтереси, тим вірогідніше, що вони виграють справу. Чи так це насправді… В даній статті професійні поради як вибрати адвоката.

А  насправді , наймаючи  декількох адвокатів, ви  просто марно витрачаєте свої гроші

 

Адвокати у своїй більшості дуж амбітні люди, що , до речі, непогано, якщо вони реально оцінюють свої професійні здібності.

У кожного адвоката своя правова позиція і своя лінія захисту інтересів клієнта і кожен вважає її  виключно правильною. Укладаючи угоди з кількома адвокатами, ви не можете бути впевнені що вони порозуміються один з одним і будуть спільно діяти на вашу користь.

Дуже важливий у справах час на досудовому слідстві або в суді, коли необхідно діяти, необхідно формувати правову позицію та доказову базу, може бути витрачений на з’ясування  вашими адвокатами відносин між собою. Ви про це навіть знати не будете.

Коли  в справі декілька фахівців, як зрозуміти  чия позиція є правильною, хто виконує свою роботу,  а хто —  не виконує, хто несе відповідальність?

В  своїй адвокатській практиці я бачила випадки, коли клієт, маючи декількох адвокатів, вважає, що, якщо він сплатив за роботу адвоката, то нехай той буде хоча б присутній в суді або на досудовому слідстві. Коли адвокати, які не знайомі між собою, приймають участь в одній справі, вони, доводячи один одному свою професійність, можуть просто шкодити вашим інтересам.  Тільки коли адвокати мають узгоджену позицію, вони працюватимуть у ваших інтересах.

Якщо ви можете дозволити собі працювати з декількома адвокатами, або у вас така ситуація, що необхідно одночасно вести декілька справ, раджу вам знайти одного адвоката, якому ви довіряєте. А він, в свою чергу, знайде колегу, в професійних,  ділових якостях та порядності якого  він впевнений та з яким буде плідно працювати у ваших інтересах, а не з’ясовувати стосунки та витрачати  ваш дорогоцінний час

Якщо ви ніколи не мали справи із судами та правоохоронними органами, вам буде дуже важко оцінити професійні якості адвоката. Надати реальну оцінку професійним якостям колеги має змогу тільки інший професіонал в тій же газузі, в даному випадку, або суддя, або інший адвокат.

Дуже важлива порада = якщо ви не довіряєте адвокату, якого найняли вирішувати ваші важливі справи — не працюйте з таким адвокатом. За моїм переконанням, довіра в роботі з адвокатом є найважливішим критерієм.